Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», навиконання постанови Кабінету Міністрів України від24.03.2021 №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», Комплексної програми розвитку освіти м.Харкова на2018-2022 роки, затвердженої рішенням 16сесії Харківської міської ради 7скликання від 08.11.2017 №826/17 «Прозатвердження Комплексної програми розвитку освіти м.Харкова на2018-2022 роки» (зі змінами та доповненнями), рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від24.11.2021 №928 «Проорганізацію харчування учнів тавихованців закладів освіти м.Харкова у 2022 році», наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 24.12.2021 № 910 «Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти міста у 2022 році»

пільгами на харчування користуються наступні категорії дітей:

- Діти з малозабезпечених сімей;

- Діти-сироти ( під опікою);

- Діти з багатодітних сімей;

- Діти-інваліди.

Для оформлення пільги на харчування необхідно надати наступні документи:

Діти учасників бойових дій в АТО:

- Довідка про участь особи в АТО;

- Посвідчення учасника бойових дій;

- Свідоцтво про народження дитини.

Діти з малозабезпечених сімей (безкоштовне харчування):

- Довідка з Управління праці та соціального населення (оригінал) - 1 шт. (поновлюється 1 раз у півроку);

- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини - 1 шт.;

- Довідка форма № 3 - 1 шт.

Діти-сироти (під опікою) (безкоштовне харчування):

- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини - 1 шт.;

- Ксерокопія рішення суду про опікунство - 1 шт.

Діти з багатодітних сімей (троє і більше дітей віком до 18 років) (оплата за харчування 50 %):

- Ксерокопія свідоцтв про народження всіх дітей - по 1 шт.;

- Ксерокопія посвідчення багатодітної сім`ї - 1 шт.;