Психологічна служба

Метою роботи психологічної служби в ЗДО є формування психічно здорової особистості

1. Сприяння створенню оптимальних умов виховання і навчання дітей.

2. Систематична робота над підвищенням інтелектуального та мовленнєвого розвитку дітей, виховання моральних якостей у дітей.

3. Полегшення адаптації дітей до закладу дошкільної освіти, забезпечення відповідних психологічних умов до нормального самопочуття дитини.

4. Надання психологічної допомоги дітям з проблемами в емоційному розвитку та в розвитку пізнавальних процесів

5. Забезпечення сприятливого психологічного клімату в групах, в ЗДО.

6. Індивідуальна робота з дітьми при визначенні певних психологічних проблем у розвитку та поведінці.

7. Формування психологічної готовності до школи.

8. Підвищення психологічної культури та компетентності педагогічного колективу та батьків.

9. Охорона психічного здоров'я дітей та педагогічних працівників шляхом надання своєчасної психологічної допомоги.